Witamy na stronie internetowej Biura Tłumaczeń "tłumaczka24.pl"!

Biuro Tłumaczeń "tłumaczka24.pl" powstało w 2007 r. i od samego początku świadczy najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe dla najbardziej wymagających Klientów. Początkowo nasza działalność koncentrowała się na tłumaczeniach na język angielski i niemiecki, lecz w miarę rosnących potrzeb naszych Klientów rozszerzyliśmy ją na języki całego świata. Obecnie jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty tłumaczeniowe, przy zachowaniu jednych z najniższych cen na rynku.

 

Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży, a nie osobami zajmującymi się tłumaczeniami dorywczo lub z braku innych zajęć. Nad działalnością biura i koordynacją całego procesu tłumaczeniowego czuwa  tłumacz przysięgły języka angielskiego, a nasi pozostali tłumacze dobierani są do każdego projektu według surowych kryteriów w zakresie umiejętności językowych, doświadczenia oraz wiedzy branżowej. W naszym biurze tłumaczeń NIE wykonują maszyny, translatory czy studenci, czym zwykle konkurencja zbija swoje ceny.

 

Naszym dodatkowym atutem jest doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, tuż nad stacją Metro Politechnika, lecz nie ma konieczności każdorazowego odwiedzania nas osobiście. Dokumenty do tłumaczenia (także "przysięgłego") wystarczy przesłać pocztą elektroniczną na adres biuro@tlumaczka24.pl. Po akceptacji sporządzonej przez nas wyceny, niezwłocznie przystąpimy do realizacji i tą samą drogą odeślemy gotowe tłumaczenie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

 

Tłumaczenia przysięgłe z/na jęz. angielski bezpośrednio u tłumacza przysięgłego - brak prowizji dla pośrednika - wystarczy przesłać skan do wyceny na adres biuro@tlumaczka24.pl