o nas

Biuro Tłumaczeń "tłumaczka24.pl" zostało założone w 2007 r. przez tłumaczkę przysięgłą jęz. angielskiego Agatę Młynarską i od samego początku realizuje najwyższej jakości, profesjonalne tłumaczenia dla najbardziej wymagających Klientów. Specjalizujemy się w sprawnej obsłudze szeroko pojętego biznesu, kancelarii prawnych, instytucji finansowych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm deweloperskich oraz urzędów państwowych. W zależności od potrzeb naszych Klientów wykonujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i poświadczone przez tłumacza przysięgłego. Zapewniamy także obecność tłumacza na aktach notarialnych i przy rozmowach handlowych. Specjalizujemy się w tłumaczeniach uwierzytelnionych, prawnych i finansowych.

Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży, a nie osobami zajmującymi się tłumaczeniami dorywczo, dzięki czemu sprawnie realizujemy nawet najbardziej zaawansowane projekty tłumaczeniowe. Doskonale rozumiemy wagę przekazywanych nam informacji, dlatego wszystkie dostarczane nam dokumenty, a także wszystkie prowadzone z naszym udziałem rozmowy i negocjacje mają status „poufne”, a ich treść nie jest ujawniana żadnym osobom trzecim. Nad działalnością biura i koordynacją całego procesu tłumaczeniowego czuwa  tłumacz przysięgły języka angielskiego, a nasi pozostali tłumacze dobierani są do każdego projektu według surowych kryteriów w zakresie umiejętności językowych, doświadczenia oraz wiedzy branżowej. Nasze konkurencyjne ceny wynikają z nieskomplikowanej struktury organizacyjnej, ogromnego zaangażowania i wkładu pracy własnej, a nie korzystania z usług tanich czy niesprawdzonych podwykonawców lub studentów, czym zwykle inni zbijają swoje ceny.

Stawiamy przede wszystkim na długoterminową, pogłębioną, partnerską współpracę, ponieważ tylko ona pozwoli nam w pełni poznać Państwa potrzeby i oczekiwania, wdrożyć się w specyfikę Państwa tekstów, opracować odpowiednią terminologię oraz ujednolicić Państwa dokumenty. Długoterminowa współpraca ze sprawdzonym biurem tłumaczeń i tłumaczem przysięgłym zaowocuje bardzo wysoką jakością tłumaczeń, co prędzej czy później przełoży się na Państwa reputację, markę i wyniki pracy. Będąc Państwa stałym dostawcą tłumaczeń, zapewnimy wartość dodaną, jakiej nie jest w stanie zaoferować przypadkowa osoba. Będziemy również w stanie sprawnie reagować na Państwa potrzeby i wytyczne.

Naszym ogromnym atutem jest doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, tuż przy stacji Metro Politechnika, lecz nie ma konieczności każdorazowego odwiedzania nas osobiście. Dokumenty do tłumaczenia (także „przysięgłego") wystarczy przesłać pocztą elektroniczną na adres biuro@tlumaczka24.pl. Po akceptacji sporządzonej przez nas wyceny, niezwłocznie przystąpimy do realizacji i tą samą drogą odeślemy gotowe tłumaczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!