o nas

"Bardzo serdecznie dziękuję za sporządzenie tego tłumaczenia na tak wysokim poziomie językowym. Rzadko zdarza się, żeby tłumacz tłumaczył dokumenty w tak profesjonalny sposób. Gratuluję Pani tego wspaniałego warsztatu pracy." (opinia radcy prawnego w jednej z renomowanych kancelarii prawnych o moim tłumaczeniu z jęz. niemieckiego na jęz. angielski)

Nazywam się Agata Młynarska, jestem tłumaczką przysięgłą jęz. angielskiego i niemieckiego. W roku 2007 założyłam Biuro Tłumaczeń "tłumaczka24.pl" z myślą o dostarczaniu profesjonalnych tłumaczeń najbardziej wymagającym Klientom. Specjalizujemy się w obsłudze szeroko pojętego biznesu, kancelarii prawnych, instytucji finansowych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm deweloperskich oraz urzędów państwowych. Wykonujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i poświadczone przez tłumacza przysięgłego. Zapewniamy także obecność tłumacza na aktach notarialnych i przy rozmowach handlowych. Koncentrujemy się na tłumaczeniach uwierzytelnionych w zakresie szeroko pojętego prawa, ekonomii i finansów. Obsługujemy przede wszystkim języki angielski i niemiecki.

Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży, a nie osobami zajmującymi się tłumaczeniami dorywczo, dzięki czemu sprawnie realizujemy nawet najbardziej zaawansowane projekty tłumaczeniowe. Doskonale rozumiemy wagę przekazywanych nam informacji, dlatego wszystkie dostarczane nam dokumenty, a także wszystkie prowadzone z naszym udziałem rozmowy i negocjacje mają status „poufne”, a ich treść nie jest ujawniana żadnym osobom trzecim. Nad działalnością biura i koordynacją całego procesu tłumaczeniowego czuwa  tłumacz przysięgły, a przy dużych projektach pozostali tłumacze dobierani są według surowych kryteriów w zakresie umiejętności językowych, doświadczenia oraz wiedzy branżowej.

Stawiamy przede wszystkim na długoterminową, pogłębioną, partnerską współpracę, ponieważ tylko ona pozwoli nam w pełni poznać Państwa potrzeby i oczekiwania, wdrożyć się w specyfikę Państwa tekstów, opracować odpowiednią terminologię oraz ujednolicić Państwa dokumenty. Długoterminowa współpraca ze sprawdzonym biurem tłumaczeń i tłumaczem przysięgłym zaowocuje bardzo wysoką jakością tłumaczeń, co prędzej czy później przełoży się na Państwa reputację, markę i wyniki pracy. Będąc Państwa stałym dostawcą tłumaczeń, zapewnimy wartość dodaną, jakiej nie jest w stanie zaoferować przypadkowa osoba. Będziemy również w stanie sprawnie reagować na Państwa potrzeby i wytyczne.

Naszym ogromnym atutem jest doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy, tuż przy stacji Metro Politechnika, oraz stała obecność tłumacza przysięgłego języka angielskiego i niemieckiego na miejscu w biurze. Nie ma jednak konieczności każdorazowego odwiedzania nas osobiście. Dokumenty do tłumaczenia (także „przysięgłego") wystarczy przesłać pocztą elektroniczną na adres biuro@tlumaczka24.pl. Po akceptacji sporządzonej przez nas wyceny, niezwłocznie przystąpimy do realizacji i tą samą drogą odeślemy gotowe tłumaczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!